PITSAAHJUDE RENT

ALFA PITSAAHJU RENT

Kui teil on mõni eelseisev sündmus ja otsite ebatavalist toitlustuslahendust, tasub kaaluda pitsaahju rentimist, kuna see on väga huvitav ja lõbus valik. Meie lihtsasti transporditavate pitsaahjude rent pakub teile soodsat lahendust muutmaks teie vabaõhu ürituse toitlustamise valiku eriliseks ja meeldejäävaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kasutame tänapäeval parima kaasaskantavate pitsaahjude kaubamärgi ALFA pitsaahju ONE, mis on mõeldud lihtsaks pitsa küpsetamiseks autenteses puuküttega ahjus.

Mõelge vaid … puuküttega pitsaahjuga saate oma külalistele pakkuda suurepäraseid krõbedaid, ehtsa maitsega pitsasid, mis on nende silme all küpsetatud vaid ühe minutiga … ..ja soovi korral saavad nad ise oma pitsat valmistada ! Lisaks saab puuküttega pitsaahjus valmistada ka palju muud: liha ja kala röstimisest kuni leiva, lasanje või cannelloni küpsetamiseni. Pitsaahjude retseptide valik on väga mitmekülgne ja pakub ikka ja jälle suurepäraseid maitseelamusi.

Pitsaahjude rent on ideaalne enamiku sündmuste jaoks, sealhulgas laste sünnipäevade, tähtpäevade ja pidustuste, pulmade, aiapidude, jõulu- ja uusaastapidustuste läbiviimiseks.

Saame pakkuda teile ka terviklikku lahendust. Lisaks puuküttega pitsaahjule : pitsa tööriistad, küttepuud, tööpind, toiduained, kasutusjuhised või juhendaja jne. Nii et teile jääb vaid teha tuli ahju ja hakata küpsetama.
Võta meiega ühendust ja küsi oma personaalne pakkumine: alo@holgersson.ee / 51 50 175 või asko@holgersson.ee / 533 333 14