PITSAAHJUDE RENT

ALFA PITSAAHJU RENT

Kui teil on mõni eelseisev sündmus ja otsite ebatavalist toitlustuslahendust, tasub kaaluda pitsaahju rentimist, kuna see on väga eriline ja lõbus valik. Meie lihtsasti transporditavad pitsaahjud pakuvad teile soodsat lahendust muutmaks teie vabaõhu ürituse toitlustamise valiku eriliseks ja meeldejäävaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Pakume teile tänapäeva parima Itaalia pitsaahjude kaubamärgi ALFA pitsaahju ONE, mis on mõeldud lihtsaks pitsa küpsetamiseks autenteses puuküttega ahjus.

Mõelge vaid … puuküttega pitsaahjuga saate oma külalistele pakkuda suurepäraseid krõbedaid, ehtsa maitsega pitsasid, mis on nende silme all küpsetatud vaid ühe minutiga … ..ja soovi korral saavad nad ise oma pitsat valmistada ! Lisaks saab puuküttega pitsaahjus valmistada ka palju muud: liha ja kala röstimisest kuni leiva, lasanje või cannelloni küpsetamiseni. Pitsaahjude retseptide valik on väga mitmekülgne ja pakub ikka ja jälle suurepäraseid maitseelamusi.

Pitsaahjude rent on ideaalne enamiku sündmuste jaoks, sealhulgas laste sünnipäevade, tähtpäevade ja pidustuste, pulmade, aiapidude, samuti jõulu- ja uusaastapidustuste läbiviimiseks.

alo@holgersson.ee / 51 50 175 või asko@holgersson.ee / 533 333 14